RU EN UA


Робота в НорвегіїPartners

superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru

Робота на нафтових платформах Норвегії

Робота в Норвегії на нафтовій платформі Ми пропонуємо ознайомитися з нижченаведеною інформацією, в якій Ви знайдете відповідь на всі ваші питання по роботі на Норвезьких нафтових платформах, і яка стане суттєвим помічником у працевлаштуванні на нафтові платформи Норвегії.

За офіційними даними норвезького директорату по справах іноземців (Norwegian Directorate of Immigration - UDI), Норвегія щорічно видає тисячі дозволів на роботу громадянам СНД, країн Балтії та іншим іноземцям. Велика частина цих робочих місць надається у промисловому секторі. А, враховуючи той факт, що Норвегія є найбільшим розроблювачем нафтових родовищ, левову частку промислового сектору Норвегії займає саме нафтогазова галузь. І, у зв'язку з важкими умовами праці і, як наслідок, високою плинністю кадрів, для роботи в Норвезьких нафтопереробних компаніях постійно потрібно приплив свіжої робочої сили.

Для обслуговування і ремонту енергетичних і бурових установок потрібні чоловіки та жінки, різноробочі та спеціалісти наступних професій: ремонтники, слюсарі, мотористи, водолази, промислові альпіністи, бурильники, хіміки, машиністи, електрики, оператори, зварювальники, токаря, техніки, механіки - всіх електротехнічних профілів, та інші. Для побутового обслуговування екіпажу потрібні: підсобні робітники, кухарі, офіціанти, прибиральники.

Заробітна плата, до 9000 US$ в місяць - обумовлена високим рівнем розвитку економіки Норвегії, а також, традиційно, високоприбутковим нафтовим виробництвом.

Вимоги до претендентів

Основні вимоги - це, відмінне здоров'я, не проходять відбору особи, які мають такі відхилення здоров'я, як порушення слуху, зору, будь-які види хронічних захворювань (особливо шлунково-кишкового тракту, хвороби серця, печінки і т. д.) Вік - чоловіки приймаються до 55 років, жінки до 50 років. Відсутність судимості, наркотичної і алкогольної залежності (потрібне підтвердження відповідними довідками). В залежності від посади, на яку претендуєте - відповідна кваліфікація і рівень знання англійської, або німецької мови.

Умови роботи

Проїзд, медичну страховку, житло та харчування оплачує компанія-роботодавець.  Мінімальний термін контракту 1 рік.  протягом контракту, робота ведеться вахтовим методом, цілодобово. Тривалість вахти на нафтовидобувній платформі складає 105-180 діб (в залежності від компанії роботодавця). Робочий графік для технічного персоналу - 4 години через вісім (4 години - робота, 8 - відпочинок), для побутового персоналу безперервний робочий день 8 годин на добу. Дні відпочинку в час вахти відсутні. Обов'язковий відпочинок на Великій Землі надається команді закінчення вахти, від 15 до 45 діб (в залежності від тривалості вахти - відповідно).

Умови життя

Умови життя на платформі на дуже високому, відповідному європейському стандарту, рівні. Тобто комфортні каюти з душем (2-3 людини), якісне, різноманітне 4-ох разове харчування (фрукти, овочі, м'ясні страви ). А у вільний час у Вас в розпорядженні інтернет, відео, супутникове телебачення, спортивний зал і т. п.. В основному більшість цих послуг, в тому числі й інтернет, створені для комфорту працівників і надаються безкоштовно. Виняток становлять міжнародні телефонні розмови, за які необхідно платити.

Пакет документів для працевлаштування

Що б почати процес працевлаштування необхідно отримати повний пакет документів для працевлаштування, який включає наступну інформацію:


  • Прохання про найм на роботу (на англійською та російською мовами)
  • Заяву на дозвіл на роботу і вид на проживання
  • Довіреність на надання інтересів претендента для отримання виду на проживання і дозволу на роботу
  • Заяву на отримання Візи
  • Умови фірм-роботодавців щодо прийому і роботи на морських нафтовидобувних платформах
  • Перелік необхідних загальногромадянських і супроводжуючих документів для отримання дозволи на роботу, виду на проживання і працевлаштування
  • Адреси найбільших нафтовидобувних компаній Норвегії
  • Керівництво з оформлення документів і процесу працевлаштуванняЯкщо Ви зацікавилися цією інформацією і хочете отримати повний пакет документів для укладення контракту - Вам необхідно перейти на сторінку реєстрації і заповнити форму-заявку на отримання  Вартість інформаційних послуг становить 90 Євро.

Регистрация