homeabout usreviewssign upfeedback

RU EN Czech


Job in NorwayPartners

GreenCard
superjob.ru
linkedin.com
hh.ru
rabota.ru
job.ru
zarplata.ru
career.ru
moikrug.ru
superjob.ua
futuretoday.ru
trudvsem.ru
job.ukr.net
rabota.mail.ru
e-graduate.ru
vacansia.ru
profy.ru
nsk.erabota.ru
rosrabota.ru
work.ua
jobfair.ru
Ropné plošiny pracovní místa v Norsku

Oil rig jobs in Norway Doporučujeme seznámit se s následujícími informacemi, které najdete odpověď na všechny vaše otázky na zaměstnanost v norské ropné plošiny, a která se stala základním nástrojem v zaměstnání na ropné plošině v Norsku.

Vzhledem k obtížné pracovní podmínky a v důsledku toho, vysoká fluktuace zaměstnanců, do práce v norské ropné rafinerie neustále potřebují čerstvý příliv pracovní síly.

Pro údržbu a opravy vrtných souprav a energie potřebná mužů a žen, nekvalifikovaní pracovníci a specialisté následující profese: mechanici, zámečníci, mechaniky, potápěči, průmyslových horolezců, vrtačky, chemici, strojníci, elektrikáři, svářeči, soustružníci, inženýrství, mechanika - všechny elektrické profily, atd .. Pro domácí služby posádky požadováno: dělníci, kuchaři, číšníci, čisticí prostředky.

Mzdy 9000 US$ za měsíc - vzhledem k vysoká úroveň ekonomického rozvoje Norsko, stejně tak, jako tradičně, vysoce ziskové produkce ropy.

Způsobilí Žadatelé

Základní požadavky - to je dobrý zdravotní stav, ne předat výběr osob, které mají takové problémy s zdraví, jako sluchu, zraku, všechny druhy chronická onemocnění (zejména gastrointestinálního traktu, srdce, játra, atd.) Věk - muži přijal až do 55 let a ženy do 50 let. Ne záznam v trestním rejstříku, drog a alkoholu závislost (bude potvrzeno relevantní odkazy). V závislosti na pozici, pro kterou aplikaci - kvalifikace a úroveň anglického či norského jazyka.

Provozní podmínky

Cestování, zlatíčko. pojištění, ubytování a stravování hrazené zaměstnavatelem společnost. Minimální smluvní období 1 rok. V průběhu smlouvy, práce na směny po celý den. Trvání dívat na ropné plošině je 105-180 dnů (v závislosti na tom, zaměstnavatelé, společnost). Rozvrh práce pro technický personál - 4 hodiny v osm (4 hodiny práce, 8 - zbytek), domácí personál nepřetržitě pracovní den 8 hodin denně. Dny odpočinku, během hodinky chybí. Povinné zbytek na pevnině za předpokladu, že tým na end of watch, od 15 do 45 dní (v závislosti na délku hodinek - respektive).

Životní podmínky

Životní podmínky na platformě ve velmi vysokou míru souladu s Evropskými standardy, úroveň. Pohodlné kajuty se sprchou (2-3 os.), vysoce kvalitní, pestrá 4-yoh jídla (ovoce, zelenina, maso). A ve svém volném čase, který máte k dispozici online, video, satelitní TV, posilovna atd .. Tyto služby, včetně Internetu, jsou vytvořeny pro pohodlí zaměstnanců a jsou poskytovány zdarma.Tyto služby, včetně Internetu, jsou vytvořeny pro pohodlí zaměstnanců a jsou poskytovány zdarma.

Balíček dokumentů pro zaměstnanost

K zahájení procesu zaměstnání, potřebujete získat celý balík dokumentů pro oblast zaměstnanosti, která obsahuje následující informace:


  • Aplikace pro zaměstnanost
  • Zádost o pracovní povolení a povolení k pobytu
  • plná Moc pro přidělení zájmy žadatele k získání povolení k pobytu a pracovního povolení
  • Podmínky zaměstnavatelů v přijímání a práci na ropných plošin
  • Seznam požadovaných obecné občanské a doprovodné dokumenty k získání pracovního povolení, povolení k pobytu a zaměstnání
  • Manuál pro tvorbu dokumentů a pracovního procesu
  • Adresy z největších ropných společností v NorskuPokud máte zájem o tyto informace a chcete získat celý balík dokumentů pro uzavření smlouvy - budete muset jít do registrační stránku a vyplnit formulář žádosti pro příjem náklady Na informační služby je 90 Euro.

Registration